مقاله

شروع خرید سیسمونی از چه زمانی مناسب تر است؟

معمولا یکی از جذاب ترین کارهای مادران در حین بارداری برنامه ریزی و شروع خرید سیسمونی می باشد، خرید سیسمونی و کامل بودن تمامی وسایل و تجهیزات نوزاد یکی از دغدغه های تقریبا مهیج برای مادران باردار بوده است. اما نکته حائز اهمیت آن است که خرید سیسمونی در اوایل بارداری و حاملگی به دلیل نامعلوم بودن جنسیت نوزاد اصلا توصیه نمیشود. بهتر است مادران عزیز پس از تعیین جنسیت نوزاد خود اقدام به خرید وسایل کنند.

زمان خرید سیمونی

فروشگاه سیسمونی آنیل به شما مادران عزیز توصیه می کند تا قبل از تعیین جنسیت نوزاد خود بهتر است خرید سیسمونی را انجام ندهید؛ چرا که شما پس از تعیین جنسیت می توانید رنگ وسایل را اصولی تر و زیباتر انتخاب کرده و وسایلی را که برای خرید مدنظر دارید ست شده انتخاب نمایید.

لوازم ضروری برای خرید سیسمونی

ما به شما پیشنهاد می دهیم در اولین قدم برای خرید سیسمونی، یک لیست کامل از وسایل و تجهیزات موردنیاز خود تهیه کرده و با توجه به شرایط مالی خود اقدام به خرید نمایید. لازم به ذکر است سیسمونی و وسایل موردنیاز نوزاد از جمله شیشه شیر، پستونک، وسایل مراقبتی و .. برای دختر و پسر یکسان است و تنها تفاوت بین این رنگ و گاها طرح روی جلد آنهاست. بنابر این پس از اطلاع از جنسیت نوزاد خود به راحتی و با خیالی آسوده اجناس مورد نظر خود را می توانید خریداری کنید.

نکات پرکاربرد قبل از خرید

ما در این مقاله سعی می کنیم برای شما کاربران عزیز و بازدیدکنندگان از فروشگاه اینترنتی سیسمونی آنیل، بهترین نکات و مطالب را بیان کنیم. در این قسمت نکاتی را بیان می کنیم تا روند خرید سیسمونی بسیار هموار تر و شفاف تر باشد؛ اولین نکته برای خرید سیسمونی توجه به فصلی است که نوزاد شما در آن متولد می شود، سعی کنید در هر قصلی که نوزاد متولد می شود بیشتر پوشاک و لباس آن فصل را تهیه کنید. نکته بعدی جنسیت نوزاد شما است. همانطور که در اوایل بحث نیز اشاره  کردیم ابتدا از جنسیت نوزاد آگاهی کامل را داشته باشید تا بتوانید طرح و رنک های مناسب و بهتری را انتخاب نمایید.

خرید لوازم بهداشتی نوزاد

یکی از مهمترین مسائلی که لازم دانستیم به شما مادران عزیز یادآوری کنیم، تاریخ تولید و انقضای محصولات بهداشتی برای نوزادان است، چرا که محصولات بهداشتی سر و بدن نوزاد به صورت کاملا مستقیم با سر و بدن نوزاد شما ارتباط دارد و این ارتباط مستقیم باید کاملا محتاطانه و با محصولات مرغوبی باشد تا سلامت نوزاد دچار صدمه و آسیب نشود.

در خرید سیسمونی قطعا نکات زیادی وجود دارد که بیان کلیه نکات در این مقاله از دسترس و توان خارج است به همین دلیل ما سعی کردیم بهترین و مهمترین نکات را جهت خریدی مرغوب و به صرفه برای شما عزیزان بیان کنیم. سیسمونی آنیل در صفر تا صد پروسه خرید کنار سما خواهد بود و مانند یک حامی دلسوز و صبور شما را راهنمایی خواهد کرد تا با کیفیت ترین اجناس را برای نوزادتان مهیا کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *