آموزشی

هنگام خرید سیسمونی به نکاتی باید توجه کنیم؟

خرید سیسمونی از زمان های قدیم توسط پدر و مادرهای جوان انجام میشد امروزه این رسم قدیمی هنوز هم پای برجاست. از ماه های سوم یا چهارم به بعد معمولا مادران باردار به فکر خرید سیسمونی هستند و دغدغه انها کامل بودن وسایل مورد نیاز نوزادشان است. وسایل موردنیاز نوزاد شبه طور کلی دارای چندین دسته بندی همانند پوشاک، وسایل غذاخوری شامل شیشه شیر، وسایل اتاق خواب، وسایل ایمنی و مراقبتی مادر می باشد. توصیه می کنیم برای اینکه حین خرید چیزی از قلم نیفتد و همچینر دچار هزینه های اضافی نشوید یک لیست کامل از وسایلی که ضروری هستند همراه خود داشته باشید.

لباس نوزاد

نوزاد شما هر ماه اصولا به سه دست لباس نیاز دارد توصیه می کنیم هرماه به اندازه نیاز او لباس تهیه نمایید.

نکته حائز اهمیت

لباس های بلند که فاقد زیپ یا دکمه های اضافی هستند برای یک سال اول نوزاد بسیار مناسب هستند.

همیشه سعی کنید حین خرید لباس برای نوزادان از لباس هایی که جنس آنها لطیف و نرم است استفاده کنید تا در حین پوشیدن پوست نوزاد سالم بماند. همچنین توجه کنید لباس هایی را برای نوزاد انتخاب کنید که یقه تنگ نداشته باشد تا سر و گردن نوزادتان دچار آسیبی نشود.

 

مهمترین نکاتی که به صورت کلی در حین خرید سیسمونی باید به آن توجه کافی را داشته باشید لباس و پوشاک مناسب و جنس نرم ، تاریخ تولید و انقضای محصولات بهداشتی و همچنین کیفیت بالای لوازم خواب و ایمنی مادر و نوزاد است. ما در فروشگاه سیسمونی آنیل علاوه بر ارائه محصولات با برندهای برتر روز دنیا به شما نحوه خرید، نحوه انتخاب برند مناسب و ... را آموزش می دهیم تا بهترین لحظات را در کنار کودک و نوزاد خود داشته باشید. اگر به مشاوره نیازمند هستید پیشنهاد می کنیم به آدرس های که در صفحه تماس با ما وب سایت درج شده است مراجعه کرده و با فروشندگان ما ارتباط داشته باشید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *